Lietuvių kalba English
Mokytojai »

Čiogjalas Namkhai Norbu (Chögyal Namkhai Norbu) gimė Derghėje, Rytų Tibete, 1938 m. Vaikystėje buvo atpažintas kaip didžio dzogčeno mokytojo Adzomo Drugpos (1842–1924) reinkarnacija. Vėliau XVI Karmapa pripažino jį esant Šabrungo Ngavango Namgjėlo (1594–1651), pirmojo Butano dharmaradžos, reinkarnacija.

Mokymas »

Dzogčeno mokymai – tai ne filosofija, ne religinė doktrina ir ne kultūros tradicija. Suprasti juos reiškia atrasti savo tikrąją prigimtį, visiškai netemdomą proto kuriamų klastočių ir saviapgaulės. Pats tibetiečių terminas dzogčenas, arba „didysis tobulumas“, kalba apie kiekvienos būtybės tikrąją, pirmapradę būseną...

Bendruomenė »

Dzogčeno bendruomenė yra didelė grupė žmonių, kuriuos sieja domėjimasis dzogčeno mokymais, kurie seka mokytoju, iš tikrųjų atskleidusiu dzogčeno būseną, kurie pagal išgales studijuoja ir praktikuoja tantras, lungus bei upadešas ir kurie stengiasi sudaryti sąlygas, būtinas šiai veiklai.

Mokymas

Jantrajoga

Jantrajoga, arba „judesio joga“, – tai labai sena tibetiečių jogos sistema, kuri remiasi VIII a. Vairočanos parašytu tekstu „Saulės ir mėnulio susijungimas“. Pirmasis Vakaruose 1970 m. jos pradėjo mokyti Čiogjalas Namkhai Norbu.

Jantrajogos judesiai ir padėtys susiję su skirtingais kvėpavimo aspektais, todėl kontroliuoja ir koordinuoja praktikuotojo gyvybinę energiją, arba praną. Kadangi mūsų kūno ir proto gerovė labiausiai priklauso nuo energijos, praktikuojant jantrajogą kūnas esti sveikas, o protas – ramus, budrus ir atsipalaidavęs. Toks protas yra pagrindinė sąlyga norint suprasti savo tikrąją būseną.

Daugiau informacijos ieškokite čia.

Filmas apie jantrajogą

« Grįžti į pradinį
Kalendorius