Lietuvių kalba English
Mokytojai »

Čiogjalas Namkhai Norbu (Chögyal Namkhai Norbu) gimė Derghėje, Rytų Tibete, 1938 m. Vaikystėje buvo atpažintas kaip didžio dzogčeno mokytojo Adzomo Drugpos (1842–1924) reinkarnacija. Vėliau XVI Karmapa pripažino jį esant Šabrungo Ngavango Namgjėlo (1594–1651), pirmojo Butano dharmaradžos, reinkarnacija.

Mokymas »

Dzogčeno mokymai – tai ne filosofija, ne religinė doktrina ir ne kultūros tradicija. Suprasti juos reiškia atrasti savo tikrąją prigimtį, visiškai netemdomą proto kuriamų klastočių ir saviapgaulės. Pats tibetiečių terminas dzogčenas, arba „didysis tobulumas“, kalba apie kiekvienos būtybės tikrąją, pirmapradę būseną...

Bendruomenė »

Dzogčeno bendruomenė yra didelė grupė žmonių, kuriuos sieja domėjimasis dzogčeno mokymais, kurie seka mokytoju, iš tikrųjų atskleidusiu dzogčeno būseną, kurie pagal išgales studijuoja ir praktikuoja tantras, lungus bei upadešas ir kurie stengiasi sudaryti sąlygas, būtinas šiai veiklai.

Mokymas

Vadžros šokis

Čiogjalas Namkhai Norbu pradėjo mokyti Vadžros šokio devinto dešimtmečio pradžioje. Tai judesio meditacija, kuri remiasi Vadžros giesme bei kitomis mantromis iš autentiškų dzogčeno tantrų. Šokama ant mandalos, simbolizuojančios vidinės praktikuotojo erdvės ir išorinės pasaulio erdvės ryšį.

Vadžros šokio garsas ir judesys padeda praktikuotojui harmonizuoti savo energiją ir kontempliuojant sujungti kūną, balsą ir protą su tikrosios būsenos pažinimu.

Daugiau informacijos ieškokite čia.
 

Vadžros šokio prezentacija minint Merigaro 30-ies metų sukaktį.

« Grįžti į pradinį
Kalendorius