Lietuvių kalba English
Mokytojai »

Čiogjalas Namkhai Norbu (Chögyal Namkhai Norbu) gimė Derghėje, Rytų Tibete, 1938 m. Vaikystėje buvo atpažintas kaip didžio dzogčeno mokytojo Adzomo Drugpos (1842–1924) reinkarnacija. Vėliau XVI Karmapa pripažino jį esant Šabrungo Ngavango Namgjėlo (1594–1651), pirmojo Butano dharmaradžos, reinkarnacija.

Mokymas »

Dzogčeno mokymai – tai ne filosofija, ne religinė doktrina ir ne kultūros tradicija. Suprasti juos reiškia atrasti savo tikrąją prigimtį, visiškai netemdomą proto kuriamų klastočių ir saviapgaulės. Pats tibetiečių terminas dzogčenas, arba „didysis tobulumas“, kalba apie kiekvienos būtybės tikrąją, pirmapradę būseną...

Bendruomenė »

Dzogčeno bendruomenė yra didelė grupė žmonių, kuriuos sieja domėjimasis dzogčeno mokymais, kurie seka mokytoju, iš tikrųjų atskleidusiu dzogčeno būseną, kurie pagal išgales studijuoja ir praktikuoja tantras, lungus bei upadešas ir kurie stengiasi sudaryti sąlygas, būtinas šiai veiklai.

Mokymas

Santi maha sangha

Santi maha sangha – tai devynių lygių teorijos ir praktikos kursas, kurį Namkhai Norbu pradėjo 1994 m. Santi maha sanghos (senąja Odijanos kalba tai reiškia „dzogčeno bendruomenė“) tikslas – užtikrinti tęstinumą dzogčeno mokymų, tokių, kokius perdavė Garabas Dordžė ir kokių daugiau nei trisdešimt metų Dzogčeno bendruomenę mokė Čiogjalas Namkhai Norbu. Po pagrindinio lygio, kurio medžiaga pateikta knygoje The Precious Vase, eina trys semdė, trys longdė ir trys menagdė grupės lygiai.

« Grįžti į pradinį
Mokytojas Čiogjalas Namkhai Norbu
Kalendorius