Lietuvių kalba English
Mokytojai »

Čiogjalas Namkhai Norbu (Chögyal Namkhai Norbu) gimė Derghėje, Rytų Tibete, 1938 m. Vaikystėje buvo atpažintas kaip didžio dzogčeno mokytojo Adzomo Drugpos (1842–1924) reinkarnacija. Vėliau XVI Karmapa pripažino jį esant Šabrungo Ngavango Namgjėlo (1594–1651), pirmojo Butano dharmaradžos, reinkarnacija.

Mokymas »

Dzogčeno mokymai – tai ne filosofija, ne religinė doktrina ir ne kultūros tradicija. Suprasti juos reiškia atrasti savo tikrąją prigimtį, visiškai netemdomą proto kuriamų klastočių ir saviapgaulės. Pats tibetiečių terminas dzogčenas, arba „didysis tobulumas“, kalba apie kiekvienos būtybės tikrąją, pirmapradę būseną...

Bendruomenė »

Dzogčeno bendruomenė yra didelė grupė žmonių, kuriuos sieja domėjimasis dzogčeno mokymais, kurie seka mokytoju, iš tikrųjų atskleidusiu dzogčeno būseną, kurie pagal išgales studijuoja ir praktikuoja tantras, lungus bei upadešas ir kurie stengiasi sudaryti sąlygas, būtinas šiai veiklai.

Mokymas

Mokymų transliacijos internetu

Kviečiamas savo mokinių, Čiogjalas Namkhai Norbu nuolat keliauja po pasaulį ir moko. Tačiau ne visi turi galimybių nuvažiuoti ten, kur jis tuo metu yra. Todėl 2004 m. Khjencė Ješi Namkhai ir Šangšungo institutas sukūrė transliacijos internetu sistemą, leidžiančią klausytis mokymų ir gauti perdavimus visiems norintiems bet kurioje pasaulio vietoje. Šiuo metu kone kiekvienas Čiogjalo Namkhai Norbu mokymas transliuojamas internetu, tačiau, savaime suprantama, jei tik yra galimybė, geriau nuvažiuoti pasiklausyti tiesiogiai.

Nuoroda klausyti ir žiūrėti


 

« Grįžti į pradinį
Mokytojas Čiogjalas Namkhai Norbu
Kalendorius