Lietuvių kalba English
Mokytojai »

Čiogjalas Namkhai Norbu (Chögyal Namkhai Norbu) gimė Derghėje, Rytų Tibete, 1938 m. Vaikystėje buvo atpažintas kaip didžio dzogčeno mokytojo Adzomo Drugpos (1842–1924) reinkarnacija. Vėliau XVI Karmapa pripažino jį esant Šabrungo Ngavango Namgjėlo (1594–1651), pirmojo Butano dharmaradžos, reinkarnacija.

Mokymas »

Dzogčeno mokymai – tai ne filosofija, ne religinė doktrina ir ne kultūros tradicija. Suprasti juos reiškia atrasti savo tikrąją prigimtį, visiškai netemdomą proto kuriamų klastočių ir saviapgaulės. Pats tibetiečių terminas dzogčenas, arba „didysis tobulumas“, kalba apie kiekvienos būtybės tikrąją, pirmapradę būseną...

Bendruomenė »

Dzogčeno bendruomenė yra didelė grupė žmonių, kuriuos sieja domėjimasis dzogčeno mokymais, kurie seka mokytoju, iš tikrųjų atskleidusiu dzogčeno būseną, kurie pagal išgales studijuoja ir praktikuoja tantras, lungus bei upadešas ir kurie stengiasi sudaryti sąlygas, būtinas šiai veiklai.

Bendruomenė

ASIA

Prof. Čiogjalas Namkhai Norbu ir grupė jo mokinių kelionių po Indiją, Nepalą (1978 m.) ir Tibetą (1981 m., 1988 m.) metu buvo labai sukrėsti, pamatę, kokiomis sunkiomis ekonominėmis ir socialinėmis sąlygomis gyvena tibetiečiai ir kaip greitai po kinų kultūrinės revoliucijos nyksta jų gimtoji kalba ir kultūra. Siekdami išsaugoti tibetiečių kultūrą ir palaikyti likusių okupuotame Tibete ir emigravusių į Indiją bei Nepalą tibetiečių ekonominį, socialinį ir kultūrinį vystymąsi, 1988 m. jie įsteigė ASIA (Association for International Solidarity in Asia) – Tarptautinio solidarumo su Azija asociaciją.

Daugiau apie šią organizaciją ir galimybes prisidėti prie jos veiklos žiūrėkite čia

« Grįžti į pradinį
Kalendorius